معرفی برندها

در این قسمت به معرفی برندهای فعال در صنعت کیف لپ تاپ برای اطلاع شما مشتریان گرامی می پردازیم


1- اس تی ام (STM)

اس تی ام ( STM ) در سال ۱۹۹۸ در خارج از سیدنی استرالیا در حومه Bondi Beach بنا شد. این داستان  زمانی آغاز شد که Ethan Nyholm، یکی از بنیانگذاران اس تی ام ( STM )، تلاش کرد تا کیفی پیدا کند که  از لپ تاپ جدیدش محافظت کند و همچنین منحصر به فرد نیز باشد. او موفق به پیدا کردن یک بسته  برای قرار دادن لپ تاپ خود شد، اگرچه باهوش بود اما این دقیقا یک راه حل ماندگار نبود. بنابراین او با همکاری Adina Jacobs برای طراحی کیف لپ تاپ بهتر اقدام کرد. آنها خیلی زود اولین کیف اس تی ام ( STM ) را تولید کردند؛ طراحی یک کوله پشتی که بر روی محافظت از یک دستگاه دیجیتال متمرکز بود و مهمتر از همه به نظر نمی رسید که فقط یک کیف خسته کننده باشد. تقریبا بعد از دو دهه محصولات اس تی ام ( STM ) به رهبر صنعت کیف های لپ تاپ و سایر لوازم جانبی تبدیل شده است. با حضور در سراسر جهان و دفاتر فروشی در سیدنی، سن دیگو، لندن و کوالالامپور  بدون توجه به منطقه زمانی که شما در آن زندگی می کنید، اس تی ام ( STM ) در حال انجام کاری است تا شما را در انجام کاری که انجام می دهید، آسوده تر کند.

گارانتی محصولات اس تی ام: محصولات STM دارای گارانتی لایف تام(مادام العمر) و به صورت اینترنشنال(در تمام کشورها) می باشد.


2-دلسی(Delsey)
ادلسی برند فرانسوی در زمینه تولید کیف، چمدان، لوازم جامه دان و اکسسوری می باشد.اولین بار در سال 1911 امیل دلاهای (Établissements Delahaye) قاب و کیس برای انواع دوربین ها، ماشین های اداری و انواع پلیرها تولید می کرد. سال 1946 امیل دلاهای و برادران سینهایو (Seynhaeve)با هم برند دلسی را ثبت کردند.در اوایل سال 2015، دلسی یک نمونه اولیه "چمدان هوشمند" به نام "Pluggage"، حاوی ابزارهای داخلی الکترونیکی که با یک برنامه گوشی هوشمند ارتباط برقرار کرده بود، منتشر کرد. امکانات شامل مقیاس وزن، چراغ مکان یاب، بلندگو بی سیم، قفل کردن از راه دور و شارژر تلفن است

گارانتی محصولات دلسی: محصولات Delsey دارای گارانتی دو،سه،پنج و ده ساله به صورت اینترنشنال(در تمام کشورها) می باشد.

3-الکسا(Alexa)
برند الکسا ( ALEXA ) یک برند با تجربه و با سابقه است که مجموعه ای از محصولات از جمله کیف، چمدان و کوله پشتی ارائه می دهد. این برند سعی کرده است با قیمت تمام شده مناسب، همواره مشتریانش را راضی نگه دارد. برند الکسا ( ALEXA ) دارای تنوع زیادی در مجموعه کوله پشتی،کیف دستی و سه کاره می باشد .جنس اکثر کیف های برند الکسا ( ALEXA ) ضدآب می باشد. همچنین کیف های این برند همگی دارای ضربه گیر پنج طرف(Aircell) می باشد که مقاومت زیادی در برابر ضربه دارند.این شرکت نیز نماینده رسمی برند تارگوس(Targus) و فوروارد(Forward) می باشد.

گارانتی محصولات الکسا: محصولات Alexa دارای گارانتی یکسال زیپ و دوخت شرکت بین المللی رایان فرید می باشد.