وبکم حرفه ای Logitech شیائومی
وبکم شیائومی

وبکم حرفه ای Logitech شیائومی به مانند یک تلفن رومیزی با یک ریموت کنترل به رنگ مشکی است. دوربین این دستگاه هنگام روشن شدن از جای خود جدا شده و به ارتفاع خاص تا حدود 345 میلیمتر تنظیم میگردد. این دوربین دارای کیفیت 1080 فول اچ دی می باشد و توانایی ثبت تصاویر تا 30 فریم در ثانیه را دارد. وبکم حرفه ای Logitech شیائومی دارای قابلیت زوم تا 2 برابر را دارد و ارز زاویه دید مورب 78 درجه افقی: 70.42 درجه و عمودی 43.3 درجه بهره می برد.

blank

وبکم حرفه ای Logitech شیائومی دارای وزنی معادل 568 گرم است و بر روی پنل آن دکمه اتصال و قطع تماس ، زوم ، و تنظیم صدای اسپیکر روی دستگاه و قطع صدا را داراست. اسپیکر دستگاه دارای قابلیت پخش دوبل یکپارچه با لغو اکو و سر و صدا می باشد. همچنین میکروفون TX روی وبکم حرفه ای Logitech شیائومی با دامنه قطر 2.4 متر و پاسخ فرکانس 200 کیلو هرتز می باشد. وبکم حرفه ای Logitech شیائومی با انواع سیستم عامل ویندوز و Mac OS سازگار است.

blank

همچنین وبکم حرفه ای Logitech شیائومی با Google Meet ، Cisco Jabber ، WebEX با BlueJeans ، BroadSoft ، GoToMeeting  و سایر برنامه های کنفرانس ، ضبط و پخش ویدیویی که از دوربین های USB پشتیبانی می کنند سازگار است. ریموت کنترل تمامی دکمه های روی دستگاه وبکم را به راحتی برای آسایش بیشتر در اختیار شما خواهد گذاشت

blank

نوشتن نظر

اطلاعات ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X